Pirkimo sąlygos ir kita informacija

PREKIŲ KOKYBĖ

Kiekvienos e. parduotuvėje parduodamos prekės duomenys nurodomi prekės aprašyme. Prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimos įsigyti prekės spalvą dėl pirkėjo naudojamo ekrano ypatumų. Užsakant dvi tam tikros rūšies prekes jos gali nebūti visiškai vienodos, kadangi šios e. parduotuvės prekės gaminamos rankomis. Gaminių kokybė yra griežtai kontroliuojama, tačiau jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su mumis el. paštu info@scentent.lt

ATSISKAITYMAS

E-parduotuvėje galite atsiskaityti naudodamiesi saugiomis “Paysera” ir “PayPal” sistemomis.

Pasirinkę „Paysera“ sistemą, jūs būsite nukreipti į šios sistemos langą, kuriame galėsite pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspausdami ant banko logotipo. Tuomet būsite nukreipti į savo banko internetinę svetainę ir joje suvedę savo prisijungimo duomenis matysite jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti.

Pasirinkę “PayPal” sistemą, jūs būsite nukreipti į šios sistemos langą, kuriame galėsite prisijungti prie savo „PayPal“ paskyros ir patvirtinti mokėjimą.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo. Lietuvos teritorijoje siuntos siunčiamos pirmenybiniu registruotu paštu arba pristatomos į jūsų pasirinktą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą. Į Neringą prekės siunčiamos tik paštu.

Jūsų išsirinktas prekes siunčiame į visas šalis. Tuomet siuntinio pristatymo išlaidos apskaičiuojamos kiekvienam užsakymui atskirai. Kiek kainuotų pristatymas į pasirinktą šalį, klientai informuojami nurodytu el. paštu.

Klientui užsisakius prekių už 30 EUR ir daugiau, prekės Lietuvoje pristatomos nemokamai. Užsakymams iki 30 EUR taikomas 3 EUR pristatymo mokestis. 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ar pažeista pakuotė, prašome mus nedelsiant informuoti el. paštu info@scentent.lt ir pridėti nuotraukas.  Mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis tuo metu galiojančiai LR teisės aktais.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas grąžinimo metu galiojančių atitinkamų LR teisės aktų nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti jūs. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Nusprendę grąžinti prekes, pirmiausia apie tai informuokite el. paštu info@scentent.lt, nurodydami užsakymo numerį ir norimas grąžinti prekes. Prekę galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jos gavimo datos. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuimti apsauginiai dangteliai ir pan.) (ši sąlyga netaikoma tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė). Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta.

Siekiant užtikrinti sklandų prekių grąžinimą, rekomenduojame prekes siųsti registruotu paštu arba kurjeriu. Pinigai per 14 darbo dienų nuo prekės grąžinimo datos grąžinami į nurodytą sąskaitą. 

 Jeigu dėl tam tikrų priežasčių norite įsigytą gaminį pakeisti kitu, tuomet grąžinkite gaminį ir įsigykite norimą iš naujo.

PRIVATUMO POLITIKA

1. Mums rūpi jūsų privatumas ir asmens duomenų saugumas, todėl tvarkydami jūsų asmens duomenis, mes laikomės visų šių asmens duomenų apsaugos tvarkymo principų:
1.1. Asmens duomenis tvarkyti teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu (teisėtumo, sąžiningumo ir skaidrumo principas);
1.2 Asmens duomenis rinkti aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir netvarkyti su tais tikslais nesuderinamu būdu (tikslo apribojimo principas);
1.3. Užtikrinti, kad tvarkomi asmens duomenys būtų tik tokie, kurių reikia siekiant tikslų, dėl kurių jie tvarkomi (duomenų kiekio mažinimo principas);
1.4. Užtikrinti, kad asmens duomenys būtų tikslūs ir prireikus atnaujinami; imtis visų pagrįstų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys, kurie nėra tikslūs, atsižvelgiant į jų tvarkymo tikslus, būtų nedelsiant ištrinami arba ištaisomi (tikslumo principas);
1.5. Asmens duomenis laikyti tokia forma, kad duomenų subjektų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi (saugojimo trukmės apribojimo principas);
1.6. Asmens duomenis tvarkyti tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo (vientisumo ir konfidencialumo principas).

2. ASMENS DUOMENYS, KURIŲ NERENKAME IR NETVARKOME
2.1. Mes nerenkame jūsų naršymo trečiųjų asmenų internetinėse svetainėse istorijos ir jos nesaugome;
2.2. Mes neperduodame jokių duomenų apie jūsų naršymą mūsų tinklapyje, iš kurių būtų galima nustatyti jūsų asmenį.

3. ASMENS DUOMENYS, KURIUOS RENKAME IR TVARKOME, IR TO PRIEŽASTYS

3.1. Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurių reikia siekiant tikslų, dėl kurių jie tvarkomi.

3.2. Kad galėtume sudaryti su jumis sutartį ir parduoti jūsų išsirinktas prekes elektroninėje parduotuvėje scentent.lt, mums yra būtina tvarkyti šiuos jūsų asmens duomenis:

 • Vardą;
 • Pavardę;
 • Telefono numerį;
 • Elektroninio pašto adresą;
 • Jūsų įsigytų prekių pristatymo adresą;
 • IP adresą.

3.3. Kai jūs susikuriate paskyrą mūsų internetinėje svetainėje, tačiau neatliekate pirkimo, tam, kad bet kada grįžę į savo paskyrą galėtumėte tęsti apsipirkimą papildomai nesiregistruodami, mes renkame ir tvarkome šiuos jūsų asmens duomenis:

 • Vardą;
 • Pavardę;
 • Elektroninio pašto adresą;
 • Telefono numerį;
 • IP adresą.

3.4. Siekdami, kad naudojimasis mūsų elektronine parduotuve jums būtų kuo paprastesnis ir patogesnis, vykdome nuolatinę savo veiklos analizę, kurios metu analizuojame ir tvarkome šiuos jūsų asmens duomenis:

 • Pirkimų istoriją;
 • Naršymo mūsų elektorinėje parduotuvėje istoriją;
 • IP adresą;
 • Mokėjimų istoriją;
 • Jūsų ir mūsų tarpusavio komunikacijos istoriją.

4. ASMENS DUOMENŲ RINKIMO IR TVARKYMO TEISĖTUMAS
4.1. Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi tik teisėtais pagrindais, t.y. jūsų asmens duomenis renkame ir tvarkome tik:
4.1.1. Jums perkant prekes tarp jūsų ir mūsų yra sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis ir jūsų duomenys yra tvarkomi šiuo pagrindu;
4.1.2. Jums sukūrus asmeninę paskyrą mūsų elektroninėje parduotuvėje, jūsų asmens duomenis tvarkome pasirengimo jums parduoti prekes ateityje tikslu;
4.1.3. Jums davus sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis;
4.1.4. Vykdant mums taikomus įstatymų reikalavimus;
4.1.5. Nurodžius valstybės įgaliotoms institucijoms.

5. NESUTIKIMAS SU ASMENS DUOMENŲ TVARKYMU IR TOLESNIS NAUDOJIMASIS SCENTENT.LT ELEKROTRONINE PARDUOTUVE

5.1. Jūs visada galite nesutikti su papildomų jūsų asmens duomenų tvarkymu, kuris skirtas tik analizės ir rinkodaros tikslams. Tačiau be privalomų duomenų mes negalime įgyvendinti jūsų užsakymo.

6. ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS

6.1. Asmens duomenys yra perduodami tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis esame sudarę sutartis, ir tik tokia apimtimi, kuri yra būtina paslaugai teikti.

6.2. Tinkamo paslaugų suteikimo jums tikslu, perduodame jūsų asmens duomenis kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios pristato jums prekes jūsų nurodytais adresais.

6.3. Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktuose numatytais atvejais ir tvarka mes taip pat galime perduoti jūsų asmens duomenis:
6.3.1. Teisėsaugos institucijoms;
6.3.2. Valstybinės institucijoms ir teismams.

7. ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMO TRUKMĖ

7.1. Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko, kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti, bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu, yra tvarkomi ir saugomi iki jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

8. SUSIPAŽINIMAS SU TVARKOMAIS ASMENS DUOMENIMIS

8.1. Jūs turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais jūsų asmens duomenimis.

8.2. Su tvarkomais jūsų asmens duomenimis jūs galite susipažinti atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu info@scentent.lt.

9. ASMENS DUOMENŲ KEITIMAS IR TIKSLINIMAS

9.1. Jeigu pastebėjote, kad jūsų asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs ir norite juos pakeisti ar patikslinti, tai galite padaryti šiais būdais:
9.1.1. Savo asmeninėje paskyroje profilio redagavimo aplinkoje;

9.1.2. Atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu info@scentent.lt.

10. ASMENS DUOMENŲ IŠTRYNIMAS

10.1. Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume. Jūsų asmens duomenys bus panaikinti, gavus jūsų prašymą, išskyrus 10.2. punkte numatytus atvejus.

10.2. Apgailestaujame, tačiau jūsų asmens duomenys nebus panaikinti iš mūsų duomenų bazės, jei gavę jūsų prašymą nustatysime, kad:
10.2.1. Jūsų asmens duomenys yra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, dėl kurių jie buvo surinkti ar tvarkomi;
10.2.2. Tvarkyti jūsų asmens duomenis mus įpareigoja taikomi Europos sąjungos ir nacionalinės teisės aktai;
10.2.3. Jūsų duomenis mums būtina tvarkyti dėl mūsų teisėtų interesų, teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo.

10.3. Prašymą dėl jūsų asmens duomenų ištrynimo jūs galite atsiųsti elektroniniu paštu info@scentent.lt.

11. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO APRIBOJIMAS

11.1. Jūs turite teisę apriboti mums galimybę tvarkyti jūsų asmens duomenis. Jums apribojus jūsų asmens duomenų tvarkymą, mes su jūsų asmens duomenimis nebeatliksime jokių veiksmų, išskyrus asmens duomenų saugojimą. Asmens duomenų tvarkymą jūs galite apriboti esant bent vienai iš šių aplinkybių:
11.1.1. Jūsų asmens duomenys yra netikslūs (asmens duomenų tvarkymo veiksmai šiuo atveju bus apriboti iki duomenų tikslumo patikrinimo);
11.1.2. Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai, tačiau nesutinkate, kad jūsų duomenys būtų ištrinti;
11.1.3. Jūsų asmens duomenys yra būtini, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus.

11.2. Apriboti jūsų asmens duomenų tvarkymą jūs galite atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu info@scentent.lt.

12. SUTIKIMO DĖL ASMENS DUOMENŲ TVRKYMO ATŠAUKIMAS

12.1. Savo sutikimą dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo galite atšaukti bet kuriuo metu. Sutikimą galite atšaukti atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu info@scentent.lt.

13. TEISĖ Į DUOMENŲ PERKELIAMUMĄ

13.1. Teisė į duomenų perkeliamumą reiškia, kad jums leidžiama gauti susistemintu, paprastai naudojamu, kompiuterio skaitomu ir sąveikiu formatu tuos jūsų pateiktus asmens duomenis, kuriuos mes tvarkome automatizuotomis priemonėmis. Esant techninėms galimybėms ir jums prašant, tokie jūsų duomenys gali būti persiunčiami tiesiogiai kitam jūsų nurodytam asmeniui.
13.2. Prašymą dėl asmens duomenų pateikimo ar persiuntimo susistemintu formatu jūs galite pateikti atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu info@scentent.lt.

14. PRAŠYMAI DĖL TEISIŲ ĮGYVENDINIMO
14.1. Prašymus, susijusius su jūsų asmens duomenų tvarkymu, mums galite pateikti atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu info@scentent.lt.
14.2. Savo sistemoje jūsų identifikaciją atliekame pagal jūsų elektroninio pašto adresą. Pateikdami mums prašymą, visada nurodykite savo elektroninio pašto adresą. Jums nenurodžius elektroninio pašto arba jam nesutapus su prašymą pateikusio asmens elektroninio pašto adresu, neturėsime galimybės jūsų tinkamai identifikuoti ir pateikti jūsų prašomos informacijos ar įgyvendinti jūsų prašymo.
14.3. Jeigu manote, kad jūsų teisės yra pažeistos, dėl savo teisių gynimo galite kreiptis į Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją.

SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į jūsų įrenginį, jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

KAM NAUDOJAMI SLAPUKAI

 1. Slapukus mes naudojame, siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat naudojame, siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį ir jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent jums. Slapukais mes analizuojame jūsų naršymo istoriją ir šiuos duomenis naudojame, siekdami sudaryti jums galimybę naudotis mūsų paslaugomis, statistinės analizės tikslams, norėdami pateikti jums komercinius ir reklaminius pasiūlymus.
 • KOKIUS SLAPUKUS MES NAUDOJAME
  • Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti jums interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos turinį jūsų įrenginyje. Šių slapukų pagalba užtikrinamas interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumas bei prisitaikymas prie jūsų poreikių, pavyzdžiui, svetainės atvaizdavimas pritaikomas jūsų naudojamo įrenginio ekrano dydžiui. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine ir mobiliąja aplikacija. Šie slapukai nerenka apie jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.
 • Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą, padaryti interneto svetainę bei mobiliąją aplikaciją patogią bei efektyvią jūsų naudojimui. Šie slapukai gali būti naudojami jūsų pasirinktai interneto svetainės ar mobiliosios aplikacijos kalbai išsaugoti, jums pageidaujant, padeda automatiškai įsiminti jūsų registracijos duomenis, išsaugoti jūsų pasirinktą prekių krepšelį bei atlieka panašias interneto tinklapio ir mobiliosios aplikacijos jūsų pasirinkto veikimo palaikymo funkcijas. Šie slapukai nerenka apie jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.
 • Analitiniai slapukai. Analitiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos veikimą prie jų poreikių ir norų. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota. Šių slapukų informacija gali būti panaudota, siekiant atvaizduoti populiariausias žiūrėtas prekes, pateikti informaciją apie šiuo metu aktualiausias prekes ir kitą naudingą informaciją jums naršant.
 • Tiksliniai (komerciniai) slapukai. Tikslinius (komercinius) slapukus naudojame, siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį ir jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent jums. Tiksliniais slapukais analizuojama naršymo istorija ir šie duomenys naudojami, siekiant pateikti jums komercinius pasiūlymus.
 • Trečiųjų šalių naudojami slapukai. Esame kruopščiai patikrinę ir atrinkę partnerių sąrašą, kurie yra įsidiegę papildomus slapukus, kurie neturi galimybės pasiekti jūsų asmens duomenų ir negali jūsų susieti su konkrečia asmenybe, tačiau įgalina užtikrinti sklandų paslaugos teikimą, pavyzdžiui, leidžia palikti anoniminį komentarą ar atsiliepimą apie mūsų paslaugas, kuriuos analizuojame padedant partneriams.
 • SLAPUKŲ NUSTATYMŲ VALDYMAS

  • Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus, pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti, ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami sužinoti daugiau, kaip tvarkyti ar pašalinti jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje.
 • Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu info@scentent.lt. Atšaukdami savo sutikimą dėl slapukų naudojimo jūs taip pat turite ištrinti jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus.
 • Informuojame, kad naudotis svetaine, atsisakius techninių, funkcinių ir analitinių slapukų, nebus galima.

REKVIZITAI

Eglė Piliponienė

Individualios veiklos pažymos Nr. 917597

El. paštas: info@scentent.lt

Telefonas: 862802278